Kontakta oss

Siluett

Mensur Okic

VD  
mensur@jobbyinstep.se

Siluett

Fredrik Öhrn

Operativ chef
fredrik@jobbyinstep.se

Siluett

Reza Nematbakhsh

Regionchef
reza@jobbyinstep.se

Siluett

Najmoddin Nekzada

Verksamhetschef
najmoddin@jobbyinstep.se

Siluett

Elvin Bosnjakovic

Regionchef
elvin@jobbyinstep.se

Siluett

Farida Georgo

Rekryterare  
farida@jobbyinstep.se

Siluett

Gazmend Bahtiri

Rekryterare
gazmend@jobbyinstep.se

Siluett

Aida Tihic

Kvalitétsansvarig 
aida@jobbyinstep.se

Siluett

Karina Nunez

Samordnare
karina@jobbyinstep.se

Siluett

Sara Timouri

Samordnare 
sara@jobbyinstep.se

Siluett

Raqiya Isak

Jobbcoach 
raqiya@jobbyinstep.se

Siluett

Lovisa Hälldin

Jobbcoach 
lovisa@jobbyinstep.se

Siluett

Besim Kunic

Jobbcoach
besim@jobbyinstep.se

Siluett

Claudia Gaballa Issa

Jobbcoach 
claudia@jobbyinstep.se

Siluett

Sofia Sotiriadou

Jobbcoach 
sofia@jobbyinstep.se

Siluett

Ali Eftekhari

Jobbcoach 
ali@jobbyinstep.se

Siluett

Alina Nilsson

Jobbcoach 
alina@jobbyinstep.se

Siluett

Khande Bewena

Jobbcoach
khande@jobbyinstep.se

Siluett

Adam Schmeis

Jobbcoach 
adam@jobbyinstep.se

Siluett

Masud Mahabattzada

Jobbcoach 
masud@jobbyinstep.se

Siluett

Osvaldo Alfonso Valdes

Jobbcoach 
osvaldo@jobbyinstep.se

Siluett

Narmina Abdolova

Jobbcoach 
narmina@jobbyinstep.se

Siluett

Somayeh Bahrami

Jobbcoach
somayeh@jobbyinstep.se

Skicka ett meddelande

Kontakta oss

info@jobbyinstep.se

079-067 60 94

Östermalmstorg 1,
114 42 Stockholm

Följ oss på sociala medier

Skicka ett meddelande

Kontakta oss

info@jobbyinstep.se

079-067 60 94

Östermalmstorg 1,
114 42 Stockholm

Följ oss på sociala medier

Intresserad av att arbeta hos oss?

Vi på Job by Instep är alltid intresserade av att tillföra nya talanger till vårt fantastiska team. Du är varmt välkommen att kika om vi har några lediga tjänster. 

Två kvinnor som pratar

Intresserad av att arbeta hos oss?

Vi på Job by Instep är alltid intresserade av att tillföra nya talanger till vårt fantastiska team. Du är varmt välkommen att kika om vi har några lediga tjänster. 

Två kvinnor som pratar